Doradca finansowy w Białymstoku. Ile kosztują jego usługi i kiedy warto z nich skorzystać - foto

Doradca finansowy w Białymstoku. Ile kosztują jego usługi i kiedy warto z nich skorzystać?

83 razy oglądano

Doradca finansowy to specjalista doskonale znany wszystkim osobom, które planują ubiegać się o kredyt hipoteczny. To właśnie przyszli kredytobiorcy najchętniej korzystają z jego profesjonalnego i zupełnie bezpłatnego wsparcia oraz czepią z niego spore korzyści. Do doradcy finansowego warto zgłosić się jednak nie tylko w sytuacji, kiedy marzymy o zakupie własnego domu lub mieszkania i musimy w tym celu wspomóc się kredytem hipotecznym. Oto jakie jeszcze inne, nie mniej przydatne usługi oferuje sprawdzony doradca finansowy w Białymstoku!

Produkty bankowe w pigułce. Dlaczego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia eksperta?

Banki posiadają bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę. Ich portfolio usług i produktów obejmuje m. in. kredyty hipoteczne, pożyczki mieszkaniowe, kredyty samochodowe oraz kredyty konsumenckie. Za pośrednictwem banku możemy wykupić także różnego rodzaju ubezpieczenia, w tym np. na życie oraz mieszkania lub domu. Banki oferują także szerokie możliwości w zakresie inwestowania i oszczędzania kapitału.

Każdy bank posiada własną ofertę, która cyklicznie się zmienia – w życie wchodzą kolejne promocje, rabaty i zniżki z których mogą korzystać zarówno nowi, jak i stali klienci. W związku z tym, przeciętna osoba napotyka na spore trudności związane z wyborem najlepszego dla siebie produktu finansowego. Wymaga to bowiem znajomości niuansów ofert bankowych, a także umiejętności analizy regulaminów usług. Nic więc dziwnego, że świadomi klienci bardzo chętnie korzystają z usług specjalisty, którym jest doradca finansowy w Białymstoku. Jest to osoba, która doskonale zna oferty bankowe oraz posiada doświadczenie pozwalające na ich najlepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Doradca finansowy w Białymstoku. Ile kosztują jego usługi i kiedy warto z nich skorzystać?

Kredyty hipoteczne i refinansowanie posiadanego kredytu

Doradca finansowy w Białymstoku wspiera swoich klientów nie tylko w procesie uzyskania kredytu mieszkaniowego, ale także w późniejszej obsłudze zobowiązania. Często okazuje się bowiem, że z biegiem lat dany produkt finansowy przestał spełniać oczekiwania klienta – na rynku pojawiły się korzystniejsze oferty z dużą niższą marżą, a także poprawiła się sytuacja materialna klienta, w związku z czym może on starać się o lepsze warunki finansowania. W takiej sytuacji każdy doradca finansowy w Białymstoku rekomenduje refinansowanie kredytu. Na czym polega ta usługa?

Refinansowanie kredytu to po prostu przeniesienie aktywnego kredytu do innego banku, w którym klient może liczyć na znacznie lepsze warunki kredytowania. Wiąże się to z koniecznością złożenia nowego wniosku i ponownym badaniem zdolności kredytowej, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji, całkowitą spłatą zobowiązania w dotychczasowym banku i przeniesieniem jego pozostałej do spłaty części do nowej instytucji finansowej, na nowych, lepszych warunkach. To, czy refinansowanie będzie możliwe do wykonania oraz o jego opłacalności doradca finansowy informuje po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji klienta.

Partnerem artykułu jest portal Sprawdzony Doradca – Twój zaufany doradca finansowy Białystok.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik oceny: 0

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.