chwilrank.pl

Menu

Kategoria: Kalkulatory – zdrowie

Ile łyżeczek mieści się w łyżce.

Kalkulator konwersji łyżeczek do łyżek wyliczy za Ciebie ile łyżek stanowi podana przez Ciebie ilość łyżeczek. Już w tej chwili skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora wyliczającego, ile łyżek stanowi ilość podanych przez Ciebie łyżeczek.

  • Do kalkulacji przyjęto, iż łyżeczka = 5ml
  • łyżka = 15 ml

Zapraszam do skorzystania z darmowego kalkulatora.

Podaj ilość łyżeczek:Kalkulator podaje jedynie wartości orientacyjne.

Ile łyżek mieści się w szklance 200ml.

Kalkulator konwersji łyżek do szklanki 200ml. Kalkulator wyliczy za Ciebie jaką część szklanki stanowi podana przez Ciebie ilość łyżek. Już w tej chwili skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora wyliczającego, jaką część szklanki stanowi ilość podanych przez Ciebie łyżek.

  • Do kalkulacji przyjęto, iż łyżka = 15ml
  • szklanka = 200 ml

Zapraszam do skorzystania z darmowego kalkulatora.

Podaj ilość łyżek:Kalkulator podaje jedynie wartości orientacyjne.

Ile łyżek zmieści się w szklance 250ml.

Kalkulator konwersji łyżek do szklanki 250ml. Kalkulator wyliczy za Ciebie jaką część 250 ml szklanki stanowi podana przez Ciebie ilość łyżek. Już w tej chwili skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora wyliczającego, jaką część szklanki 250ml stanowi ilość podanych przez Ciebie łyżek.

  • Do kalkulacji przyjęto, iż łyżka = 15ml
  • szklanka = 250 ml

Zapraszam do skorzystania z darmowego kalkulatora.

Podaj ilość łyżek:Kalkulator podaje jedynie wartości orientacyjne.

DNI PŁODNE oblicz online

Oblicz DNI PŁODNE Kalkulator

Oblicz dni płodne z naszym kalkulatorem online, który w łatwy sposób przedstawia dni płodne, jakie nastąpią w Twoim cyklu.

Po prostu wpisz datę pierwszego dnia ostatniego cyklu menstruacyjnego, dla którego kalkulator wyliczy dni płodne w nadchodzących dniach i przyciśnij przycisk OBLICZ.

W rezultacie otrzymasz odpowiedź na pytanie, kiedy dla podanego pierwszego dnia ostatniej menstruacji nastąpią dni płodne.

Równocześnie, z uwagi na charakter kalkulatora, w głównej mierze często korzystają pary chcące pozyskać dziecko. Dlatego kalkulator dni płodne wyliczy zarazem datę przewidywanego porodu w sytuacji, gdyby doszło w tych dniach do zapłodnienia.

Proszę wybrać pierwszy dzień Twojej ostatniej menstruacji:

/ /

Liczba dni Twojego cyklu:

Pamiętaj, iż kalkulator może sprawdzić się przy regularnych cyklach menstruacyjnych. W przypadku niestandardowych cykli menstruacyjnych zalecana jest konsultacja lekarska.

Dodatkowe czynniki takie jak:
– stres, choroba, stany zapalne oraz zmiany klimatu – mogą zaburzyć cykl menstruacyjny.

Nasz kalkulator posiada charakter jedynie poglądowy, jego wyliczenia są orientacyjne. W żadnym razie nie może służyć za podstawę do zgłaszania ewentualnych roszczeń.

Przy okazji sprawdź, jak obniżyć koszty zużycia wody.

A tymczasem oddaj głos w naszej sondzie:

 

Prawidłowa Waga Ciała

Prawidłowa Waga Ciała – definicja:

Prawidłowa Waga Ciała to kalkulator, który w łatwy sposób przelicza Twój wzrost (w centymetrach) i podaną płeć (kobieta / mężczyzna) według wzoru i podaje prawidłową wagę ciała dla kobiety / mężczyzny  w trybie online. Po prostu wpisz Twój wzrost i podaj płeć i przyciśnij przycisk WYNIK: w celu otrzymania odpowiedzi na pytanie ile powinnaś / powinieneś ważyć przy określonym wzroście i płci, czyli jaka jest idealna waga kobiety / mężczyzny dla określonego wzrostu.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne przy określonym wieku, wzroście, wadze i płci, skorzystaj z kalkulatora oblicz bmi kalkulator.

Podaj Swój Wzrost w cm:

Podaj Swoją Płeć:Nasz kalkulator Prawidłowa Waga Ciała ma charakter jedynie poglądowy.