Auta dostawcze dla firmy – wynajem - foto

Auta dostawcze dla firmy – wynajem

113 razy oglądano

Wynajmowanie samochodów kojarzy się nam przede wszystkim z autami osobowymi. Nic jednak bardziej mylnego. Dzisiejszy rynek wynajmów pojazdów zmienił się nie do poznania i klienci chętniej niż kiedykolwiek sięgają po samochody dostawcze, a nawet busy. Większa dostępność, ale również prostszy niż dawniej wynajem ma na to olbrzymi wpływ.

Wynajem samochodów dostawczych na wiele sposobów

Dzisiejsze wypożyczalnie do bólu ułatwiły procedery wynajmowania pojazdów. W wielu przypadkach możemy skorzystać z dedykowanych aplikacji, a jeżeli dana wypożyczalnia takowej nie posiada, to często procedura wynajmu ogranicza się do szybkiej weryfikacji dokumentów i podpisania jednej krótkiej umowy. Zmieniło się wiele również w kwestii czasu wynajmu – dzisiaj możemy wynajmować samochody często nie tylko na dni i tygodnie, ale też na godziny, czy jak w przypadku niektórych wypożyczalni na minuty.

Czy firmy wynajmują samochody dostawcze?

To właśnie firmy najchętniej korzystają z samochodów dostawczych z wypożyczalni. Utrzymanie takiego pojazdu w swojej flocie bywa za drogie, ale również często samochód takiego rozmiaru nie jest potrzebny aż tak często. Chociażby w przypadku firm zajmujących się rozmaitym fachowymi pracami, jak budowlane czy remontowe, taki wynajem okazjonalny może okazać się kluczem do sukcesu, szczególnie przy większej nieregularności zleceń.

Wynajem samochodu dostawczego przez firmę – korzyści

Samochód dostawczy w firmie to przede wszystkim spora oszczędność, bowiem utrzymanie takiego samochodu we własnej flocie nie jest tanie. W ten sposób firma może wynajmować pojazd jedynie wtedy, gdy faktycznie tego potrzebuje. Dodatkowo jeździmy zawsze samochodami nowymi i sprawnymi. Dodatkowo również możemy zależnie od aktualnego zlecenia czy potrzeby, wynająć samochód, który będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujemy. Nawet bowiem posiadając własny samochód we flocie firmowej możemy czasami zostać zaskoczeni rozmiarem zlecenia czy też jego specyfiką i potrzebować innego pojazdu. Wtedy i tak będziemy zmuszeni skorzystać z wynajęcia auta. Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie Proxima zaprasza do skorzystania z oferty.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik oceny: 0

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.