Wahadełko ładowane – dlaczego jest wyjątkowe - foto

Wahadełko ładowane – dlaczego jest wyjątkowe?

Wahadełko to niewielki przyrząd o stożkowatym kształcie, który jest zwykle zawieszony na łańcuszku lub sznureczku. Talizman ten pomaga w przewidywaniu przyszłości, a biżuteryjne wahadła z metalu szlachetnego ­– złote lub srebrne, wykonane z najwyższą starannością są również gustowną biżuterią. Specjalne doładowanie energetyczne wahadełka dodaje mu jeszcze więcej mocy!

Wahadełko ładowane o wyjątkowych właściwościach

Ładowane wahadełko wykonuje się na indywidualne zamówienie, podając imię właściciela. Jeżeli zamierzamy sprezentować komuś talizman z doładowaniem energetycznym, trzeba zaznaczyć, dla kogo przeznaczone jest wahadło. Tego rodzaju akcesoria, które pomagają przewidywać przyszłość, były już poddawane wielu badaniom naukowym. O działaniu wahadełka można przeczytać w prasie popularnonaukowej lub obejrzeć program w telewizji śniadaniowej. Niektóre teorie mówią, że wahadełko to przedmiot pozostający w ścisłej łączności z używającą go osobą, dzięki czemu uzyskuje ona dostęp do głębszej wiedzy, do której świadomość człowieka zwykle nie dociera. Jak posługiwać się bezpiecznie wahadełkiem, rozwijać jasnowidzenie i odczytywać informacje z podświadomości?

Najpopularniejsze zastosowania wahadła to:

  • osobisty talizman do przewidywania przyszłości,
  • wahadełko z opcją ładowania zawiera w sobie moc do działań,
  • narzędzie, które wykorzystuje się do oczyszczania ludzi i przestrzeń,
  • gustowna biżuteria ze złota, srebra lub platyny.

Jasnowidzenie ­dzięki pracy z wahadełkiem ładowanym

Jasnowidzenie pozwala zajrzeć w przyszłość przed podjęciem ważnej decyzji życiowej. Wybór miejsca na założenie rodziny, czy zmiana adresu w związku z przeprowadzką do innego miasta jest jedną z takich sytuacji, kiedy pragniemy otrzymać wskazówki od siły wyższej. Można posłużyć się wahadełkiem, by sprawdzić energię danego miejsca i następnie odczytać wskazówki na skalach astralnych. Okazuje się, że jasnowidzenie to dar, który można w sobie rozwijać. Trzeba tylko odpowiednio ukierunkować świadomość, ponieważ wahadełko duchowe działa na struktury fizyczne i energetyczne ludzkiego organizmu. Warto skorzystać z prowadzenia mistrza bioenergoterapeuty, by bezpiecznie dochodzić do coraz to wyższych poziomów. Prawdziwy trans osiąga się, osiągając dostęp do wymiarów od 5 do 8. Osobiste wahadełko szybko stanie się nieodzowne w codziennej praktyce jasnowidzenia. Kupno gruntu, zaprojektowanie domu względem cieków wodnych, czy wybór mieszkania stanie się dzięki rozwinięciu umiejętności sprawdzenia poziomu wibracyjnego nie takie przypadkowe jak dotychczas.

Korzyści z rozwoju duchowego

Posługiwanie się wahadełkiem daje każdemu możliwość świadomego wyboru drogi życiowej. Mistrz bioenergoterapii Zbigniew Jan Popko nie tylko poprowadzi na ścieżce osobistego rozwoju, ale również podpowie, jak wyjść z depresji i zacząć żyć w poczuciu spełnienia. Popko sięga po wiele skutecznych narzędzi jak np. totalna biologia. Spis chorób, na które istnieją niekonwencjonalne terapie, znajduje się na jego stronie internetowej.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik oceny: 0

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?