HomeArtykułyRozrywka i RekreacjaNa jakich wydarzeniach sprawdzają się dmuchane zjeżdżalnie?

Gdy zaczyna się sezon wakacyjny, organizatorzy imprez i właściciele parków rozrywki poszukują ciekawych pomysłów na zaangażowanie uczestników różnego rodzaju plenerowych wydarzeń. Jednym z absolutnych hitów letnich eventów są dmuchane zjeżdżalnie. Na tych wyjątkowych, kolorowych atrakcjach fantastycznie bawią się zarówno młodsi, jak i starsi goście wakacyjnych imprez. Jak można wykorzystać dmuchane zjeżdżalnie podczas organizacji zabaw na świeżym powietrzu? Gdzie ustawić ten typ atrakcji, by cieszył się zainteresowaniem odwiedzających? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule.

Dmuchane zjeżdżalnie — na jakich imprezach sprawdzą się najlepiej?

Świat form rozrywki dedykowanych dzieciom jest niezwykle bogaty i co rusz pojawiają się w nim nowe trendy. Mimo to klasyczne atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie, nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych i nigdy nie wychodzą z mody. To, co czyni tę formę zabawy tak angażującą, to możliwość beztroskiego, emocjonującego a co najważniejsze — bezpiecznego zjeżdżania z wysokiego toru miękkiej i bajecznie kolorowej zjeżdżalni. Taka atrakcja już z daleka przykuwa wzrok dzieci, a sam jej widok stanowi dla nich obietnicę doskonałej zabawy.

Dmuchane zjeżdżalnie na stałe wpisały się w krajobraz wszelkiego rodzaju plenerowych imprez. Chętnie decydują się na nie organizatorzy festynów, półkolonii oraz wakacyjnych obozów dla najmłodszych. Atrakcje tego typu uzupełniają także strefy zabaw w parkach rozrywki, linowych czy wodnych. Coraz częściej pojawiają się one również na imprezach integracyjnych czy przyjęciach rodzinnych, w których uczestniczą małe dzieci. Różnorodność potencjalnych zastosowań sprawia, że w dmuchane zjeżdżalnie chętnie zaopatrują się firmy z branży eventowej, w tym wypożyczalnie sprzętu imprezowego.

Gdzie ustawić dmuchane zjeżdżalnie?

Zaletą dmuchanych zjeżdżalni jest to, że nie wymagają one stałego związania z gruntem. Wystarczy rozłożyć je w wybranym miejscu na odpowiednim podłożu i napompować z pomocą specjalnej dmuchawy. Tego rodzaju atrakcje powinny być ustawiane na równej, płaskiej powierzchni, na przykład na trawniku oczyszczony uprzednio z kawałków szkła lub ostrych kamieni. Dla bezpieczeństwa użytkowników zjeżdżalni konstrukcja powinna pozostawać w co najmniej dwumetrowej odległości od ścian, ogrodzeń czy innych obiektów. By rozkręcić zabawę, wystarczy pojedyncza dmuchana zjeżdżalnia, ale dla najlepszego efektu polecamy zorganizować strefę rozrywki złożoną z kilku takich atrakcji o różnych motywach.

Jak wybrać bezpieczny model dmuchanej zjeżdżalni?

W wyborze zjeżdżalni należy sugerować się przede wszystkim bezpieczeństwem uczestników zabawy. By nie ryzykować wypadków, należy wybierać sprzęt pochodzący z ofert renomowanych producentów, opatrzony wymaganymi atestami i wykonany z trwałych, nietoksycznych materiałów. Wysokiej klasy dmuchane zjeżdżalnie znaleźć można na przykład w ofercie wrocławskiej marki GunGan. Mnogość modeli dostępnych w asortymencie tego producenta pozwoli znaleźć doskonały egzemplarz dla każdej strefy rozrywki, zarówno dla młodszych, jak i starszych gości.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.