HomeArtykułyMarketingUlotki składane i jednostronne – wielka marketingowa siła

Ulotki to jedne z najstarszych i najprostszych form reklamowych o tak wielkiej sile działania. Te małe, kolorowo zadrukowane karteczki są doskonałym, bo niezwykle tanim i skutecznym narzędziem reklamowym.

Dostępnym nawet dla początkujących firm bez wielkiego reklamowego kapitału. Już zwyczajne, najprostsze ulotki jednostronne pomagają we wprowadzeniu na rynek nowego produktu czy usługi, informują o ważnym wydarzeniu i świetnie reklamują event. Zasada działania tego narzędzia jest nieskomplikowana – im lepsza ulotka, tym większy odzew ze strony klientów. Dlatego planując druk, warto poszukać naprawdę dobrego wykonawcy – kreatywnego grafika z doświadczeniem!

Ulotki jednostronne – szybki i tani sposób na reklamę

Niepozorne ulotki, czyli małych rozmiarów karteczki z nadrukiem wielobarwnej grafiki okraszonej tekstem – to, jak się okazuje, całkiem potężne, ponadczasowe i uniwersalne narzędzie marketingowe. Znany w branży reklamowej i ceniony od dziesiątek lat sposób na powiadomienie szerokiego grona interesantów o nowej usłudze, koncercie, kursie czy cyklicznym wydarzeniu, mimo rozwoju usług internetowych, wciąż ma się nad wyraz dobrze. Zadrukowane ulotki jednostronne łatwo rozdać potencjalnym zainteresowanym, np. podczas branżowej imprezy, czy umieścić w dowolnym miejscu dostępnym dla odwiedzających. By jednak zostały zauważone, muszą przyciągnąć uwagę, być estetyczne i intrygujące. Dlatego ważne będzie, w jaki sposób zostaną wykonane, jakiej wielkości i na jakiego rodzaju papierze. Wszystkie te parametry, obok treści ulotki, będą miały istotny wpływ na zainteresowanie odbiorców. Dlatego zadanie stworzenia ulotek o optymalnej wartości powierzyć specjalistom.

Gdzie sprawdzą się harmonijkowe ulotki składane?

Ulotki składane w postaci książeczek, harmonijek i dwustronnie zadrukowane minibroszurki to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy organizujesz wielki event i konferencję lub też przymierzasz się do udziału w branżowej imprezie, na której zaprezentujesz swoją firmę. Wówczas zwykłe, jednostronne karteczki z pobieżną informacją mogą już nie wystarczyć. Tego typu wielkie wydarzenia, z natury skupiające osoby zainteresowane daną tematyką, potrzebować będą nieco bardziej merytorycznej oprawy. Klientów trzeba będzie zaznajomić ze szczegółami imprezy, przygotować krótką prezentację uczestników wydarzenia lub programu konferencji. A w przypadku konieczności prezentacji firmy – w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób przedstawić jej profil, wizję, osiągnięcia i ofertę. Składane ulotki nadadzą się do tego idealnie. A im lepszej jakości będą, sugestywne, ładniejsze i bardziej solidne – tym większy wzbudzą respekt i zainteresowanie. I najprawdopodobniej zamiast do kosza powędrują do przegródki na dokumenty warte uwagi, na biurko szefa, do rąk kontrahenta czy znajomego, zwiększając tym samym zasięg oddziaływania Twojego przekazu.

Dobry grafik komputerowy – portfolio na miarę oczekiwań

Poszukując dobrego wykonawcy swoich projektów, warto będzie rozglądać się za firmami o dużym doświadczeniu w branży, pozytywnie opiniowanymi przez klientów. Zadowoleni kontrahenci to bowiem jedna z najlepszych rekomendacji dla firm świadczących usługi zorientowane marketingowo, a pozytywny odzew zawsze świadczyć będzie o skuteczności prowadzonych kampanii. Profesjonalny zespół, otwartość i elastyczność, w razie potrzeby przypisany do klienta, opiekujący się projektem, grafik komputerowy, portfolio wrażeniowych i zachwycających prac czy szeroki wachlarz możliwości – to cechy, które świadczyć mogą o dobrym wyborze. Ponieważ usługi graficzne nie należą do najtańszych, nie warto ryzykować, zlecając wykonanie ulotek przypadkowemu wykonawcy. Doskonałej jakości usługi znaleźć można m.in. w ofercie Studia Graficznego Fesido, w którym świetne prace wykonuje zespół młodych, kreatywnych i doświadczonych grafików-artystów. Zawsze w kontakcie z klientem, w unikatowej formie i terminowo.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.