Koszulki z logo firmy - doskonała forma promocji - foto

Koszulki z logo firmy – doskonała forma promocji

94 razy oglądano

Koszulki z logo na stałe zagościły w outficie osób, które stawiają na wygodę podczas codziennych działań. Oczywiście na ulicach czy w środkach komunikacji miejskiej najczęściej można spotkać ludzi w T-shirtach znanych brandów. Jednak już w punktach usługowo-handlowych czy zakładach pracy bardzo często można dostrzec ujednolicone koszulki z logo firmy. To nie tylko trend obowiązujący od lat, ale sposób na umocnienie wizerunku danej marki.

Koszulki z firmowym logo – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę, że koszulki z logo firmy to doskonała forma promocji prowadzonej działalności i jeden z najbardziej rozchwytywanych gadżetów. Przez kogo? Oczywiście przez klientów i współpracowników, dla których atrakcyjnym giftem najczęściej są produkty praktyczne. Drobne upominki wręczane przy nadarzających się okazjach są zawsze mile widziane, a do tego pozwalają wypracować lojalność odbiorcy wobec marki. O gadżetach w postaci koszulek warto też pomyśleć w kontekście osób zatrudnionych w firmie. Ujednolicony i swobodny dress code, w którym pierwszorzędną rolę odgrywają koszulki z logo dla pracowników, pomaga wzmocnić zespołową więź i świetnie wpływa na wizerunek firmy.

Koszulki z nadrukiem, czyli odzież robocza na luzie

Firmowe koszulki z nadrukiem z powodzeniem zdadzą egzamin w charakterze odzieży roboczej dla osób zatrudnionych w obsłudze klienta. Pracownik w koszulce z firmowym logo jest natychmiast rozpoznawalny, wzbudzając także większe zaufanie klientów. Branża gastronomiczna, sieci sklepów wielobranżowych, a nawet punkty informacyjne w centrach handlowych to miejsca, w których warto postawić na widoczność pracownika obsługi właśnie za sprawą wyróżniającego ją ubrania. Koszulki z logo firmy znakomicie spiszą się też podczas wszelkiego rodzaju targów branżowych. I to nie tylko jako ubiór reprezentantów stoisk firmowych, ale również gadżet, który można bezpłatnie wręczyć odwiedzającym stoisko, przy okazji zwracając uwagę na prezentowaną ofertę.

Jak zamówić koszulki z logo firmy dla pracowników

Wiemy już, że po koszulki z logo firmy warto sięgnąć zwłaszcza w tych miejscach, w których niebagatelne znaczenie ma bezpośredni kontakt z klientem, a tym samym nienaganna i profesjonalna prezencja. W dużej mierze wpływa na nią jakość materiałów, z których wykonana jest odzież, jak również naniesionych na nią nadruków. Aby logo prezentowało się efektownie na firmowej garderobie, nie może być ona uszyta z niskiej jakości tkanin, które po kilkukrotnym użyciu stracą swoje pierwotne właściwości. Dlatego warto zwrócić się do sprawdzonego producenta oferującego odzież firmową i reklamową z nadrukami na zamówienie. Faneo to marka gwarantująca niezawodne wsparcie podczas wyboru najlepszych rozwiązań, a także projektująca i produkująca koszulki od podstaw, zgodnie z preferencjami zamawiającego. Stosunkowo nieduży koszt produkcji powoduje, że koszulki z logo należą do jednych z najchętniej wybieranych form promocji.

Na co zwrócić uwagę, wybierając koszulki z logo?

Odzież robocza, do której należy zaliczyć koszulki z logo firmy dla pracowników, musi zapewniać maksimum komfortu. Wygoda użytkownika ma istotne znaczenie, jeśli ma on spędzić w koszulce kilka godzin, podczas których pozostaje do dyspozycji klienta. Komfort ten przekłada się na kontakt z klientem i pozwala na swobodną, lecz kompetentną obsługę. Kolejnym ważnym aspektem jest estetyka ubioru związana z jego funkcją reprezentacyjną. Dlatego fason i materiał koszulki firmowej powinien być odporny na zużycie, nawet podczas intensywnego użytkowania i częstej pielęgnacji. Z tego względu warto sięgać po propozycje od sprawdzonych producentów. Wykonane z miękkich, trwałych, przyjemnych w dotyku tkanin i cechujące się nieścieralnymi nadrukami, będą świetną wizytówką każdej firmy.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Licznik oceny: 1

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.