chwilrank.pl

Menu

Kategoria: Ważne

Jak szybko spłacić pożyczkę pozabankową

Jak szybko spłacić pożyczkę pozabankową? Zaciągnąłeś pożyczkę na określony czas i w pewnym momencie okazuje się, że posiadasz nadwyżkę pieniędzy. Podejmujesz decyzję o szybszej spłacie zadłużenia. Czy to jest dobre rozwiązanie? A może szukasz innych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki, którą przeznaczysz na spłatę zadłużenia?
Continue reading „Jak szybko spłacić pożyczkę pozabankową”

Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę przez internet w firmie pożyczkowej

Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę przez internet w firmie pożyczkowej? Nasza obecna codzienność opiera się w dużej mierze na internecie. Tam właśnie robimy zakupy, korzystamy z zasobów internetu, wybieramy prezenty, sprawdzamy opinie o firmach i produktach. Tam też coraz częściej korzystamy z usług finansowych. Ale co zrobić by korzystanie z usług finansowych było bezpieczne? Dowiedz się więcej, przeczytaj artykuł. Continue reading „Jak bezpiecznie zaciągnąć pożyczkę przez internet w firmie pożyczkowej”

Jak oprocentowane są pożyczki pozabankowe

Oprocentowanie pożyczek pozabankowych określone jest ustawą antylichwiarską i wynosi obecnie maksymalnie czterokrotność stopy lombardowej, która od dnia 05 marca 2015 roku wynosi 2,5 %. Zatem maksymalne oprocentowanie pożyczki powinno wynosić 10 % w skali roku. Czy tak się dzieje? Dowiedz się więcej czytając artykuł. Continue reading „Jak oprocentowane są pożyczki pozabankowe”