Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Unity. Sztuczki przyspieszające pracę w edytorze. Kurs video

Unity. Sztuczki przyspieszające pracę w edytorze. Kurs videoOpis polecanego kursu wideo:

()

Tytuł: Unity. Sztuczki przyspieszające pracę w edytorze. Kurs video

Nawet jeśli Twoim ulubionym typem gier nie są wyścigi samochodowe, usiądź wygodnie, zapnij pasy i przygotuj się na szybkie tempo nauki. Już za niespełna dwie godziny zakończysz kurs z wiedzą na temat pracy w Unity przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym. Ze zdumieniem zauważysz, że w Twoich projektach pojawia się zdecydowanie mniej błędów, a czas spędzany przy klawiaturze jest jeszcze przyjemniejszy. Unity. Sztuczki przyspieszające pracę w edytorze. Kurs video został przygotowany z myślą o Twojej edukacji — bez względu na to, czy jesteś programistą tworzącym logikę samej gry, czy może level designerem. Odczujesz solidne merytoryczne wsparcie na wielu etapach projektowania i edycji elementów Twojej pracy.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Opracowane autorsko przez naszego eksperta „sztuczki i kruczki” dotyczą pełnego spektrum tworzenia aplikacji w Unity. Poznasz zalety skryptów edytorowych, które mogą być wykonywane w edytorze nawet bez konieczności włączania aplikacji. Dzięki mechanizmowi Atrybuty dodasz do metod i zmiennych w skrypcie dodatkowe zachowania. Natomiast Snapping, czyli „dociąganie”, pozwoli Ci przesunąć obiekty do zadanych miejsc lub konkretnych wartości. Solidne fundamenty teoretyczne wraz z ćwiczeniami praktycznymi i nieznanymi sztuczkami w zakresie pracy w Unity pomogą Ci bez problemu stworzyć własne prototypy oraz gotowe gry na bazie Twoich pomysłów i zewnętrznych assetów. Do tego większość czasu spędzisz nie w edytorze kodu, ale w swojej grze.

Szykuj się na granie i tworzenie gry jednocześnie!

 

W kursie korzystamy ze starszej wersji Unity.
Kursy 3D w oparciu o nowszą wersję znajdziesz tutaj!

 

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Unity. Sztuczki przyspieszające pracę w edytorze. Kurs video

Info

Autor: Arkadiusz Brzegowy
Data wydania: 2016-04-29
Kategoria:
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Unity. Sztuczki przyspieszające pracę w edytorze. Kurs video – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.