Przejdź do treści Przejście do dolnej stopki strony
:

Spodnie do skafandra nurkowego SCD z neoprenu 5,5 mm męskie

Sprawdź produkt: Spodnie do skafandra nurkowego SCD z neoprenu 5,5 mm męskie – aby sprawdzić, czy produkt nie znajduje się w promocyjnej cenie, kliknij w szczegóły.

SKU: 3608459760437 Kategorie: , , , , Identyfikator produktu: 8876828

Opis

Informacje na temat produktu Spodnie do skafandra nurkowego SCD z neoprenu 5,5 mm męskie:

Łatwość zakładania przede wszystkim. Dwuczęściowy skafander nurkowy daje możliwość wyboru góry i dołu w różnych rozmiarach, aby lepiej dopasować je do sylwetki. Spodnie z neoprenu 5 mm. Szczelne szwy, łączenia ślepe, klejone/szyte typu GBS. Kombinezon dwuczęściowy, łatwiejszy do zakładania. Możliwość wybrania innego rozmiaru spodni i kurtki. Anatomiczny krój uwalnia ruchy ramion; brak szwów pod pachami. Nadruki wzmacniające na kolanach, ograniczające zużycie.

Jeżeli znasz już ten produkt i chcesz się podzielić opinią na jego temat – wpisz swoje uwagi w komentarzach poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydziel po prostu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt wybitnie Ci się podoba, to podziel się nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękujemy!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep

Materiał