Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistą

Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistąOpis polecanego kursu wideo:

()

Tytuł: Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistą

Obierz kurs na… język Python

Jeżeli na dowolnym forum specjalizującym się w tematyce IT zadamy pytanie o to, który język programowania jest najlepszy, możemy się spotkać z naprawdę różnymi reakcjami: od pobłażliwych komentarzy doświadczonych wyjadaczy aż po burzliwe wypowiedzi fanatycznych zwolenników konkretnego rozwiązania. Gdyby jednak pytanie brzmiało nieco inaczej, na przykład który język programowania warto poznać jako pierwszy lub który jest stosunkowo łatwy w nauce, a równocześnie daje spore możliwości, wtedy bardzo dużo odpowiedzi brzmiałoby właśnie tak: Python.

Uniwersalny i efektywny

Python nie jest nowym językiem — powstał w latach 90. zeszłego stulecia – ale musiał dość długo zdobywać popularność. Jego siłą natomiast zawsze była zgromadzona wokół niego społeczność. To głównie dzięki niej powstały niezliczone biblioteki, niezwykle ułatwiające użycie tego języka w bardzo zróżnicowanych projektach. I w pewnym momencie się okazało, że programiści na całym świecie używają go właściwie do… wszystkiego! Wśród zastosowań Pythona są między innymi aplikacje oparte na sztucznej inteligencji lub przetwarzaniu języka naturalnego (NLP), analiza i wizualizacja danych, budowanie stron internetowych, tworzenie aplikacji okienkowych czy automatyzowanie zadań administracyjnych. Python jest nawet używany jako język skryptowy w aplikacjach do animacji 3D, takich jak Blender i Cinema 4D. Oprócz uniwersalności siłą Pythona jest efektywność — bywa tak, że użycie innego języka programowania pozwoliłoby na stworzenie aplikacji nieco wydajniejszej, ale kosztem znacznie większego wysiłku i dużo dłuższego czasu, a to często jest powodem anulowania projektów programistycznych, zarówno czysto hobbystycznych, jak i tych komercyjnych.

Czego się nauczysz i co poznasz w trakcie profesjonalnego szkolenia Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistą:

 • Jak zainstalować Pythona i narzędzia takie jak IDE czy IPython
 • Jak pisać programy konsolowe
 • Jak pisać programy okienkowe, czyli posiadające graficzny interfejs użytkownika (GUI)
 • Jak używać stylów w programach okienkowych
 • Na czym polega konwersja typów
 • Po co są instrukcje warunkowe
 • Kiedy użyć pętli
 • Jak wykorzystywać struktury danych dostępne w Pythonie
 • Jak korzystać z wyrażeń listowych i słownikowych
 • Jak działają niektóre algorytmy
 • Jak tworzyć własne funkcje
 • Co to jest rekurencja
 • Jak odczytywać zawartość plików i jak ją zmieniać
 • Jak pobierać dane z internetu
 • Na czym polega web scraping (wyodrębnianie danych ze stron internetowych)
 • Jak rozwiązywać realne problemy z użyciem Pythona
 • Jak debugować swoje aplikacje (co nie działa, dlaczego, jak to naprawić)
 • •Jak pisać proste wyrażenia regularne

Ale czy ja się dam radę tego nauczyć?

Tak! Składa się na to kilka czynników. Przede wszystkim twórcy Pythona od początku stawiali na prostotę i przejrzystość składni. Rozpoczęcie programowania nie wymaga skomplikowanych środowisk programistycznych. A autor szkolenia Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistą koncentruje się na tym, by umożliwić rzetelne opanowanie podstaw – nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. I nie będzie to polegało jedynie na przepisywaniu tego, co zostanie pokazane na lekcjach. W ciągu całego kursu będziesz powtarzać i utrwalać swoją wiedzę dzięki ćwiczeniom, które bazują na praktycznych problemach. To, co stworzysz, będziesz następnie samodzielnie testować za pomocą dołączonego do kursu programu testującego. Jeżeli coś się nie uda, otrzymasz stosowną informację, a poza tym zostanie Ci zaprezentowany przykład, dla którego Twój program nie podał poprawnego wyniku. Taka metoda zapewnia, że po zakończeniu kursu będziesz dysponować konkretnymi i niebagatelnymi umiejętnościami, stanowiącymi solidną podstawę do dalszego rozwoju — niezależnie, czy Python zostanie jedynie Twoim hobby, czy też zechcesz dołączyć do sporej grupy ludzi, dla których jest on podstawowym narzędziem pracy.

Czego jeszcze potrzebujesz, by to osiągnąć? Już tylko komputera (i to wcale nie takiego z najwyższej półki) i odrobiny zapału – i droga Pythona staje przed Tobą otworem!

 

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistą

Info

Autor: Karol Kurek
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Python
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistą – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.