Przemoc. Podręcznik przetrwania dla nastolatków. Szkoła, internet, rówieśnicy – ebook

()

Tytuł ebooka: Przemoc. Podręcznik przetrwania dla nastolatków. Szkoła, internet, rówieśnicy

Przemoc. Podręcznik przetrwania dla nastolatków. Szkoła, internet, rówieśnicy – ebook

Kup teraz

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat ebooka, pt: Przemoc. Podręcznik przetrwania dla nastolatków. Szkoła, internet, rówieśnicy

Opis polecanego ebooka:

Czy wiesz, że ponad połowa uczniów ma za sobą doświadczenie przemocy rówieśniczej? Strach przed jej eskalacją powstrzymuje wiele osób od szukania pomocy.

Ta książka to pomocna dłoń osoby, która przetrwała trudne lata prześladowania w szkole, a teraz postanowiła pomóc innym. Aija pisze, jak poradzić sobie z nękaniem i internetowym hejtem. Pokazuje również, jak skutecznie poprosić o pomoc, aby przestać w samotności zmagać się z prześladowaniem.

Aija doświadczyła prześladowania na własnej skórze. Była nękana przez rówieśników odkąd skończyła osiem lat. Z powodu jej wady wymowy prześladowanie narastało. Dostawała maile pełne nienawiści i groźby śmierci od osób, których nawet nie spotkała. Zamiast pozwolić, żeby te doświadczenia ją złamały, skupiła swoją dobrą energię na pisaniu i wydała własnymi środkami poradnik dla wszystkich, którzy zmagają się z przemocą w szkole i poza nią. W poruszającej opowieści o swoich trudnych doświadczeniach dzieli się strategiami, które pomogły jej przetrwać i rozkwitnąć.

Pisze, jak poradzić sobie z prześladowaniem, cybernękaniem oraz ze strachem, a także jak zachować bezpieczeństwo i wreszcie – jak stworzyć życie, o którym się marzy. Traktuje kwestię prześladowania z wielką delikatnością i świeżą perspektywą. Mówi językiem swoich rówieśników, dzięki czemu książka z łatwością trafia do dzieci i nastolatków.

„Praktyczna, poruszająca i głęboko empatyczna”.
Kirkus

* * *

Jak ciężko nie byłoby dziś, warto poczekać na moment, w którym dawne cierpienie okazuje się być naszą największą siłą. Wiem, co mówię. Jestem dorosłą piosenkarką, która kiedyś przestraszona i samotna przemykała szkolnymi korytarzami, a wieczorami szlochała w poduszkę. Wytrzymajcie!
Katarzyna Nosowska, piosenkarka

Przemoc to oznaka słabości. MOC, która drzemie w Tobie może zmienić strach w odwagę. Czas powiedzieć dość i uwierzyć w siebie.
GrubSon, raper

Jeśli czułbym się jak w potrzasku, bo nie wytrzymywałbym napięcia i bałbym się komukolwiek powiedzieć o trudnej sytuacji, bardzo potrzebowałbym w końcu spotkać osobę, która powie: „Wiesz co, ja też tak miałam. Nie jesteś sam. Pokażę ci, że możesz z tego wyjść – i jak to zrobić”. Dziękuję Autorce, że dzięki jej książce ta nadzieja narodzi się w sercach wielu młodych ludzi.
Przemysław Staroń, psycholog, Nauczyciel Roku 2018

Ten „podręcznik” to więcej niż strategia przetrwania i walki z przemocą w szkole, to drogowskaz do miejsca, w którym każdą bitwę wygrywa się najpierw od wewnątrz.
Maja Kłodawska (Maja K.), youtuberka

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat ebooka, pt: Przemoc. Podręcznik przetrwania dla nastolatków. Szkoła, internet, rówieśnicy – ebook

Info na temat ebooka

Autor: Aija Mayrock
Tłumacz: Jowita Maksymowicz-Hamann
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Poradniki
Liczba stron: 160
Format: epub mobi
Wydawca: Mamania
Cena detaliczna: 30.90 PLN – sprawdź, czy ebook jest w promocji

Rozdział do przeczytania

Kup teraz ebooka Przemoc. Podręcznik przetrwania dla nastolatków. Szkoła, internet, rówieśnicy – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do Sklepu Ebookpoint.pl.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *