Nasza strona internetowa jest możliwa dzięki wyświetlaniu reklam online naszym gościom. Rozważ wsparcie nas, umieszczając naszą witrynę na białej liście.

Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń i bik online Brak ocen

Podziel się:

Oceń wpis

Reklama

Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń i bik online może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemem braku możliwości uzyskania kredytu w banku. Powodów niemożności skorzystania z oferty banku może być wiele ale istnieje rozwiązanie tego kłopotu. Jest nim pożyczka pozabankowa online. Jak podejść do tematu i skorzystać z oferty Pożyczkodawców, którzy oferują taki rodzaj pożyczek i chwilówek? Dowiedz się więcej czytając niniejszy artykuł.

Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń i bik online – informacje ogólne

Zaświadczenie – to rodzaj pisemnego dokumentu, składanego przez wnioskodawcę, w którym zawarte mogą być różnego rodzaju ważne informacje z punktu widzenia pożyczkodawcy, które będą miały wpływ na podjęcie decyzji przez Pożyczkodawcę o udzieleniu bądź nieudzieleniu pożyczki. Zazwyczaj informacje te, takie jak:

  • informacja o zatrudnieniu,
  • informacja o wynagrodzeniu,
  • i inne informacje,

mają wpływ na określenie sytuacji majątkowej Wnioskodawcy i pomagają w ustaleniu jego zdolności do spłaty pożyczki wraz z odsetkami i innymi kosztami określonymi umową, regulaminem i w formularzu informacyjnym.

Co oznacza termin pożyczka pozabankowa bez bik online?

Pożyczka pozabankowa może być udzielona w trybie online. Oznacza to, że wniosek o pożyczkę składasz przez internet, wypełniając formularz elektroniczny dostępny na stronie Pożyczkodawcy.

Po wypełnieniu formularza przelewasz symboliczną kwotę ze swojego rachunku na rachunek Pożyczkodawcy (zazwyczaj jest to kwota 0,10 zł lub 1,00 zł) w celu potwierdzenia swojej tożsamości.

Czasem niektórzy Pożyczkodawcy korzystają z elektronicznego potwierdzenia Twojej tożsamości za pomocą specjalnego oprogramowania. Oprogramowania, za pomocą którego logujesz się tylko do swojego konta – w tym przypadku nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego.

Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń i bik online oznacza również, że do wniosku nie musisz załączać żadnych zaświadczeń. Wystarczą Twoje oświadczenia, które składasz podczas wnioskowania o pożyczkę.

Pożyczka pozabankowa bez bik – to taka pożyczka (chwilówka), gdzie Twój status płatnika kredytowego nie jest weryfikowany w Bazie BIK. Musisz jednak wiedzieć, że będziesz weryfikowany w innych bazach, które Pożyczkodawca określa w drodze regulaminu lub innych własnych wytycznych.

Jeżeli chcesz sprawdzić w jakich bazach będziesz weryfikowany – sprawdź formularz informacyjny dostępny już w kalkulatorze podczas ustalania kwoty pożyczki i okresu trwania pożyczki.

Reklama

Ważne informacje

Po przesłaniu wniosku, w przeciągu krótkiego czasu otrzymasz decyzję o przyznaniu bądź odmowie udzielenia pożyczki. Decyzja informująca Cię o tym, czy pożyczka pozabankowa została Tobie przyznana, zostanie Tobie doręczona:

  • sms’em,
  • pocztą email,
  • lub w panelu Klienta, jeżeli założysz konto w portalu pożyczkowym.

W przypadku wnioskowania o pożyczkę pozabankową bez zaświadczeń i bik online ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Powinieneś:

  • sprawdzić firmę i produkt w internecie,
  • poczytać opinie na temat firmy i produktu,
  • zapoznać się dokładnie z informacjami dostępnymi na stronie internetowej Pożyczkodawcy,
  • przeczytać umowę, dostępne regulaminy i formularz informacyjny.

Pamiętaj, aby przed zaciągnięciem pożyczki sprawdzić, czy będzie Cię stać na spłacenie pożyczki, odsetek i innych kosztów w terminie (czyli zapewnić wymagane środki w dacie spłaty pożyczki na rachunku Pożyczkodawcy).

Zwróć uwagę na koszty pożyczki (określone RRSO – czyli roczną rzeczywistą stopą oprocentowania). Uwzględnij w swoich wyliczeniach fakt, że pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń i bik online jest droższą pożyczką aniżeli kredyt bankowy – ze względu na ryzyko ponoszone przez Pożyczkodawcę.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *