Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:
Pożyczka na drobny remont mieszkania

Pożyczka na drobny remont mieszkania przyda się w momencie, kiedy już skończą się środki na ten cel przeznaczone. Możesz w pewnych sytuacjach nawet bez dodatkowych kosztów posiłkować się drobną pożyczką, by ukończyć upragniony remont własnego mieszkania. Co powinieneś zrobić? Gdzie szukać Pożyczkodawcy? Jak to zrobić nawet bez dodatkowych wydatków? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

Pożyczka na drobny remont mieszkania – ogólne informacje

Pożyczka taka może się przydać w sytuacji, gdy wykorzystałeś już pieniądze na ten cel przeznaczone i nie chcesz z różnych przyczyn zadłużać się w banku lub u znajomych i rodziny. Pomocna może okazać się w tym momencie pożyczka pozabankowa.

Pożyczka pozabankowa udzielana po raz pierwszy, przez niektóre firmy pożyczkowe jest udzielana za przysłowiowe 0 zł. Wystarczy przeglądnąć ofertę firm pożyczkowych i wybrać pożyczkę udzielaną za 0 zł na pierwszy raz.

Ponieważ ofert pożyczek za darmo na pierwszy raz (dla nowych klientów) jest co najmniej kilka, należy uważnie przestudiować regulamin pożyczki i umowę, a także zapoznać się z opiniami na temat produktu i firmy.

Więcej informacji

Jak wygląda proces wnioskowania o taką pożyczkę na drobny remont mieszkania załatwianą przez internet?


Całkiem prawdopodobne jest to, że będziesz zainteresowany takimi tematami jak:


Przede wszystkim należy wiedzieć, że:

  • pożyczka przez internet, jest rozpatrywana i udzielana on-line, czyli należy złożyć wniosek o pożyczkę, wypełniając formularz elektroniczny w trybie online. Trzeba rzetelnie wypełnić wszystkie wymagane pola takie jak dane osobowe, adresowe, o dochodzie i inne.
  • następnie trzeba będzie wykonać przelew weryfikacyjny. Na czym to polega? na wykonaniu przelewu z własnego konta osobistego, podanego w formularzu, przelew w kwocie od 0,01 zł do 1,00 zł. Pożyczkodawca otrzyma nasz przelew i będzie w ten sposób mógł potwierdzić nasze dane osobowe i adresowe.
  • następny etap to weryfikacja danych – analiza naszej zdolności do spłaty pożyczki i sprawdzenie naszej historii w BIK i lub innych bazach a następnie wydanie przez Pożyczkodawcę decyzji, którą otrzymamy sms’em (na podany nasz prywatny numer telefonu) lub e’mailem.
  • Ostatni etap to uruchomienie naszej pożyczki w przypadku decyzji pozytywnej – na nr konta, z którego dokonaliśmy przelewu weryfikacyjnego. Jeżeli posiadamy konto w banku, w którym konto posiada również Pożyczkodawca, to taką pożyczkę możemy uzyskać szybciej.

Ważna uwaga – spłata pożyczki za darmo powinna być dokonana w terminie spłaty, określonym w Umowie. Inaczej firma pożyczkowa naliczy koszty i nie będzie to już pożyczka za darmo, tylko pożyczka obarczona (niekiedy wysokimi) kosztami!

Informacje końcowe nt. pożyczki na drobny remont mieszkania

Ważną informacją jest to, że chociaż przyznawalność pożyczek pozabankowych i chwilówek jest dość wysoka, może się zdarzyć, że z uwagi na regulacje wewnętrzne firmy pożyczkowej nie otrzymasz pożyczki na niewielki remont mieszkania.

Możesz wtedy spróbować starać się o pożyczkę w innej firmie, np. jeżeli jesteś zgłoszony w bazie BIK. Istnieją firmy pożyczkowe w których możesz starać się o taką pożyczkę. Lecz wtedy może okazać się, że taka pożyczka już nie będzie za darmo. Musisz to wtedy sprawdzić i przekalkulować, czy Tobie się to opłaca.

Ważne jest, by zachować bezpieczeństwo podczas starania się o pożyczkę.

Sprawdź, jakie jest najlepsze dla Ciebie konto osobiste.

I najważniejsze. Pamiętaj, że pożyczkę należy spłacić w terminie, uwzględniając datę spłaty pożyczki, tzn. przelew spłaty pożyczki powinieneś zrobić przynajmniej dwa dni robocze wcześniej, aby pieniądze doszły do banku Pożyczkodawcy, jeżeli posiadasz konto w innym banku.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.