Podręcznik Przygody Rowerowej. Wydanie II – ebook

Podziel się:
Kliknij, aby ocenić wpis
[W sumie: 0 Średnio: 0]

Ebook pt. Podręcznik Przygody Rowerowej. Wydanie II, którego autorem jest Robert Robb Maciąg i przyjaciele, jest aktualnie do nabycia za pośrednictwem naszej strony.

Dane o ebooku

autor: Robert Robb Maciąg i przyjaciele
wydawca: Bezdroża
data wydania: 2016-06-10
isbn: 978-83-283-2930-0
ean: 9788328329300
format: 140×208
oprawa:
liczba stron: 376
waga: 0.00 kg

Przykładowy rozdział ebooka

Ocena czytelników


Ocena czytelników:

Spis treści

Spis treści Podręcznik Przygody Rowerowej. Wydanie II – książka:

Opis ebooka pt: Podręcznik Przygody Rowerowej. Wydanie II:

– Rower masz w porządku? — zapytał Harris.
– Gotowy do drogi — odparłem.
– Wszystko już przejrzałeś?
– Nie, nie przejrzałem i nikt go nie przejrzał — odparłem. — Jest teraz zdatny do jazdy i takim pozostanie aż do naszego wyjazdu.

Jerome K. Jerome, Trzej panowie na rowerach

Kiedy bez mała sto lat temu trzej panowie z powieści Jerome’a K. Jerome’a wybierali się na swoją wielką rowerową wyprawę po Szwarcwaldzie, świat wyglądał zupełnie inaczej, jednak możliwość obejrzenia go z perspektywy siodełka już wówczas wydawała się kusząca. Dzisiaj znacznie częściej niż kiedyś podejmujemy dalekie podróże rowerowe, jednak zanim wyjedziemy na trasę, warto skorzystać z podpowiedzi wytrawnych podróżników.

Autorzy tego wspaniałego podręcznika naprawdę wiedzą, o czym piszą. Dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów pozwoliły im na własnej skórze poczuć, jak ważne są: dobry rower, sensownie spakowany bagaż, przemyślana trasa podróży i przewidywanie potencjalnych problemów. Podpowiedzą Ci, dokąd się wybrać, opiszą swoje własne doświadczenia, poradzą, co zrobić w trudnych sytuacjach. A nade wszystko uraczą Cię kapitalnymi opowieściami ze swoich i cudzych wędrówek po różnych kontynentach. Dzięki nim poczujesz przedsmak przygody i utwierdzisz w przekonaniu, że rower doskonale nadaje się do zwiedzania świata, pozwala poznać ciekawych ludzi i nwiązać prawdziwą łączność z krainą, którą przemierzasz.

Daj się porwać przygodzie — ale przedtem się do niej przygotuj!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *