Pieśń piąta. Trzy minuty Czyśćca – ebook

Podziel się:
Kliknij, aby ocenić wpis
[W sumie: 0 Średnio: 0]

Ebook pt. Pieśń piąta. Trzy minuty Czyśćca, którego autorem jest Bianka Rolando, jest aktualnie do nabycia za pośrednictwem naszej strony.

Dane o ebooku

autor: Bianka Rolando
wydawca: Wolne Lektury
data wydania: 2020-04-03
isbn:
ean: 9782
format:
oprawa:
liczba stron: 3
waga: 0.00 kg

Przykładowy rozdział ebooka

Ocena czytelników


Ocena czytelników:

Spis treści

Spis treści Pieśń piąta. Trzy minuty Czyśćca – ebook:

Opis ebooka pt: Pieśń piąta. Trzy minuty Czyśćca:

Bianka Rolando Biała książka Czyściec Pieśń piąta. Trzy minuty Czyśćca Trzy minuty Czyśćca, zdycham ostatecznie Zdycham w twych ramionach jak w okowach jak w ostatnim okopie w błocie wyżłobionym Czy wiesz, że to przez ciebie te trzy minuty przez to rozbicie pryzmatem twojego wzroku twojego mdłego spojrzenia na mnie prowadzonego Zostałam potępiona i zbawiona, bo nie umiałam trzymać cię za rękę, nie odpowiedziałam ci Widzisz, wszyscy mi mówili, że teraz będę płakać że …

Bianka Rolando

ur.
1979
Najważniejsze dzieła:
Biała książka (2009), Modrzewiowe korony (2010), Łęgi (2015), Pascha (2016)

Pisarka i artystka sztuk wizualnych, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Debiutowała zbiorem opowiadań zatytułowanym Rozmówki włoskie. Za pierwszy tom poetycki pt. Biała książka otrzymała Nagrodę im. Kazimiery Iłłakowiczówny za najlepszy debiut poetycki roku. Jej wiersze charakteryzuje szeroka fraza, częste stosowanie inwersji i łatwość powoływania do istnienia różnych poetyckich masek i groteskowo-symbolicznych bytów.

Kupując książkę wspierasz fundację Nowoczesna Polska, która propaguje ideę wolnej kultury. Wolne Lektury to biblioteka internetowa, rozwijana pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W jej zbiorach znajduje się kilka tysięcy utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez MEN, które trafiły już do domeny publicznej. Wszystkie dzieła są odpowiednio opracowane – opatrzone przypisami oraz motywami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *