Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Obrotowy pojemnik na kompost z podwójną komorą

()

Tytuł polecanego produktu: Obrotowy pojemnik na kompost z podwójną komorą

Aby sprawdzić cenę bieżącą produktu: Obrotowy pojemnik na kompost z podwójną komorą, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę

Poznaj opinie na temat produktu: Obrotowy pojemnik na kompost z podwójną komorą – Opinie, jeżeli są dostępne na stronie.

Opis polecanego produktu Obrotowy pojemnik na kompost z podwójną komorą:

Obrotowy pojemnik na kompost z podwójną komorąPodwójna komora dla większej wygody: 2 oddzielne komory są wygodnym rozwiązaniem do kompostowania etapami. Rozdzielając kompost jedna komora może zawierać tworzący się nawóz, do drugiej zaś wkładamy nowy materiał. Po opróżnieniu pierwszej komory, druga będzie zawierała kształtujący się kompost, a pierwsza czeka na nowy materiał. Ten cykl zapewnia nieprzerwany przepływ bogatego kompostu. Bezproblemowa konstrukcja obrotowa: Dzięki konstrukcji obracającej się o 360 ° to urządzenie kompostujące pozwala na zmianę położenia i natlenienie materiału bez konieczności używania łopaty i mieszania. Wystarczy napełnić komorę resztkami ogrodowymi lub kuchennymi. Samo napełnianie to bardzo prosta sprawa – przesuwane drzwi pozwalają na łatwy dostęp do każdej komory. Proces tworzenia nawozu wystarczy wspomagać obracając kilka razy co dwa lub trzy dni, wedle potrzeby. Wydajny system wentylacji: Wiele otworów wentylacyjnych i głębokich żeber zapewnia cyrkulację powietrza co dostarcza dużej ilości tlenu do kompostu, przyspieszając tym samym rozkład w komorach. Ponadto czarna powłoka pochłania ciepło i wspomaga w ten sposób proces rozkładu. Materiał organiczny może całkowicie rozłożyć się w 8-12 tygodni. Trwałe i odpowiednio dobrane materiały: Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PP, pojemnik na kompost jest wyjątkowo odporny na zużycie, wytrzymały i nie niszczy się na słońcu. Te cechy pozwalają korzystać z urządzenia przez lata. Łatwy i uniwersalny montaż: Opakowanie zawiera wszystkie niezbędne części i jasne instrukcje montażu. Dodatkowo śrubokręt firmy Philips i rękawice ogrodowe ułatwiające prace. Kompostownik z wodoodporną powierzchnią będzie idealnym dodatkiem do ogrodów i działek.Dane szczegółowe:Materiał: PP, stal Całkowity rozmiar: 70 x 65 x 93 cm Waga netto: 10,7 kg Pojemność: 160L …

Informacje na temat produktu

Kategoria: Dom i Ogród > Ogród > Narzędzia ogrodnicze > Pozostałe
Marka: Costway
Sprzedawca: Costway

Cena regularna: sprawdź cenę

Sprawdź, czy produkt jest dostępny w promocyjnej cenie.

Aby kupić już teraz, zanim produkt Obrotowy pojemnik na kompost z podwójną komorą będzie niedostępny, dotknij lub kliknij w przycisk:
KUP TERAZ – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jeżeli znasz już ten produkt i chcesz się podzielić opinią na jego temat – wpisz swoje uwagi w komentarzach poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt wybitnie Ci się podoba, to podziel się nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękujemy!

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.