Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do ES2020

Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do ES2020Opis polecanego kursu wideo:

()

Tytuł: Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do ES2020

Obierz kurs na… nowoczesny JavaScript

JavaScript, obecnie najpopularniejszy język programowania, w ostatnich latach przeszedł istną rewolucję. Wskutek wprowadzenia wielu innowacyjnych funkcjonalności zmienił się w bardzo nowoczesne narzędzie. Jednocześnie wielu osobom JavaScript nadal kojarzy się z prostym, niedopracowanym językiem, jakim był dekadę temu. Ten kurs go odczarowuje i pokazuje pełnię jego możliwości. Dzięki przedstawieniu najświeższych rozwiązań JavaScriptu nasze szkolenie przygotowuje do pisania krótszego i czytelniejszego kodu, wykorzystującego kompleksowo potencjał języka.

Znajomość nowych możliwości JavaScriptu, popularnie znanych jako ECMAScript 6 lub ES6, jest też częstym wymogiem podczas rekrutacji do pracy, dlatego warto je poznać, żeby dobrze wypaść w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Kurs stawia nacisk na praktyczny aspekt omawianych zagadnień i stara się pokazać, jakie problemy rozwiązują nowo wprowadzone narzędzia. By w pełni przyswoić omawianą wiedzę, trzeba znać przynajmniej podstawy programowania oraz języka JavaScript.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

W trakcie tego kursu video opanujesz wiedzę, dzięki której:

  • będziesz pisać czytelniejszy i krótszy kod,
  • sprawisz, że Twoje projekty będą nowoczesne,
  • zabłyśniesz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej,
  • zrozumiesz nowoczesny kod JavaScript.

Co więcej…

  • …ukończywszy nasze szkolenie, będziesz mieć świadomość funkcjonalności, jakie oferują nowoczesne języki programowania.

Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do 2020 kończy się na poziomie zaawansowanym – uczestnik szkolenia uzyska pełną wiedzę o możliwościach języka JavaScript zgodnie ze stanem na 2020 rok. Dalsze działania będzie musiał podjąć już samodzielnie, wykorzystując to, czego dowiedział się w trakcie kursu.

Praktykując JavaScript w 2020 i 2021 roku…

…musisz wiedzieć, co oznacza pojęcie ECMASript i jak się ma do JavaScriptu. Powinieneś znać takie narzędzia jak babel czy webpack i rozumieć, czym różnią się od siebie zmienne var, let i const. Developer korzystający z pełni możliwości JavaScriptu rozumie również, czym są funkcje strzałkowe, klasy ES6 oraz symbole, wie, jak działają iteratory, generatory, a także słowo kluczowe yield. Zna asynchroniczność w JavaScripcie, rozumie funkcję słów kluczowych async i await, potrafi korzystać z obiektu promise. Ma opanowane: składnię rozwinięcia, przypisanie destrukturyzujące, rest parameter i operator Elvis. Ze świadomością tego, jak działają moduły ES6, umie wykorzystać je w node.js i przeglądarce. Oczywiście mapy, sety, weakmapy i weaksety oraz obiekty proxy nie mają przed nim tajemnic…

Niech Cię to nie przeraża. Wszystkie te pojęcia i zagadnienia opanujesz w trakcie pracy z naszym kursem video!

Współczesny język JavaScript jest bardzo potężnym narzędziem – wystarczy je dobrze poznać i dobrze wykorzystać.

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do ES2020

Info

Autor: Piotr Jasiun
Data wydania: 2020-08-31
Kategoria: JavaScript
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do ES2020 – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.