Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Node.js i TypeScript. Kurs video. Tworzenie skalowalnych mikroserwisów

Przybliżony czas czytania: 2 minut
()

Tytuł: Node.js i TypeScript. Kurs video. Tworzenie skalowalnych mikroserwisów

Node.js i TypeScript. Kurs video. Tworzenie skalowalnych mikroserwisówOpis polecanego kursu wideo:

Kup teraz

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Node.js i TypeScript. Kurs video. Tworzenie skalowalnych mikroserwisów

Obierz kurs na… supersprawne serwisy WWW

Biznes w XXI wieku jest oszczędny i wymagający równocześnie. Z jednej strony dąży do maksymalnie racjonalnego wykorzystania środków i czasu, z drugiej – wymaga perfekcji w obsłudze klienta. Również online. Dlatego też przedsiębiorcy, dla których przygotowuje się większość serwisów internetowych, coraz chętniej korzystają z chmur i ich wielkiej mocy obliczeniowej, a także supersprawnych mikroserwisów, zdolnych do jednoczesnej obsługi bardzo wielu użytkowników. Te wymagania są niemal idealnie skrojone pod możliwości JavaScriptu, Node.js i TypeScriptu.

Potwierdza to między innymi ankieta Stack Overflow. Zgodnie z jej wynikami JavaScript jest obecnie najczęściej używanym językiem programowania, Node.js najchętniej stosowanym frameworkiem, a TypeScript jedną z najbardziej lubianych i pożądanych technologii w świecie programowania. Widać więc jasno kierunek, w jakim idzie programowanie. Czy nie uważasz, że czas najwyższy opanować te technologie i zacząć zarabiać na tworzeniu skalowalnych, sprawnych mikroserwisów? Ten bazujący na JavaScripcie kurs pozwoli Ci zdobyć solidne podstawy Node.js, usystematyzuje Twoją wiedzę dotyczącą skutecznego tworzenia i rozwijania projektów i pokaże Ci, w jaki sposób wyłapać błędy w kodzie przed jego odpaleniem przy użyciu TypeScriptu. W efekcie nauczysz się tworzyć zracjonalizowane i sprawne projekty o sensownej strukturze, a Twój kod (i Twoje serwisy) zyska na skalowalności.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

W trakcie kursu:

  • Poznasz zasadę działania Node.js i sposoby na praktyczne korzystanie z niego w mikroserwisach.
  • Opanujesz podstawy TypeScriptu i nauczysz się go używać.
  • Dowiesz się, jak stworzyć prawidłową strukturę projektu i podzielić go na części składowe.
  • Zobaczysz, jak się pracuje z bazami danych

Co więcej…

  • Zdobędziesz podstawy Basha, zrozumiesz, jak integruje się z Gitem i tworzy projekt według dokumentacji (Swagger).

Node.js i TypeScript. Kurs video. Tworzenie skalowalnych mikroserwisów zakończysz na poziomie średnio zaawansowanym. Twoja wiedza dotycząca Node.js będzie zaawansowana, natomiast mikroserwisy i ich integracje to bardzo obszerny temat, także po kursie dobrze będzie poświęcić jeszcze nieco czasu na pracę indywidualną. Kurs jest przeznaczony dla osób które znają już podstawy języka JavaScript albo umieją programować w innym języku, choć wtedy niektóre rzeczy będą sobie musieli przyswoić we własnym zakresie.

Node.js developer, full stack developer, a może specjalista od IoT (Internet of Things)?

Nasz kurs to Twoja podstawa. Podstawa, baza, punkt wyjścia do rozwijania kariery w branży IT. Nabywszy wiedzę i umiejętności w zakresie JavaScriptu, Node.js i TypeScriptu, będziesz mógł się starać o pracę w charakterze Node.js developera lub też full stack developera. Dzięki świadomości, na czym polega backend development, będziesz posiadać potrzebne narzędzia i podstawy, aby realizować własne pomysły związane na przykład z internetem rzeczy (projekt Node-RED). To da Ci perspektywy na przyszłość, która z pewnością będzie tylko bardziej i bardziej cyfrowa, oparta na wszechobecnej sieci.

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Node.js i TypeScript. Kurs video. Tworzenie skalowalnych mikroserwisów

Info

Autor: Sebastian Domagała
Data wydania: 2021-06-02
Kategoria: Tworzenie stron WWW
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Node.js i TypeScript. Kurs video. Tworzenie skalowalnych mikroserwisów – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

0/100