Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytań

Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytańOpis polecanego kursu wideo:

()

Tytuł: Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytań

Obierz kurs na… praktyczną naukę programowania

Myślisz o pracy w IT? Może rozważasz wybór kierunku informatycznego na studiach? Chcesz zacząć programować, ale coś Cię powstrzymuje? Wiemy co – nie lubisz nabijać sobie głowy teorią! My też nie lubimy, dlatego poprosiliśmy autora tego kursu, by skoncentrował się na kwestiach czysto praktycznych. W efekcie powstało szkolenie, które pomoże Ci opanować podstawy SQL – jednego z bazowych języków w świecie IT, ważnego nie tylko dla programistów, ale także dla testerów, analityków czy osób pracujących w logistyce, geodezji, marketingu i controllingu.

Celem szkolenia jest pomóc Ci zrozumieć, czym są i jak działają bazy danych SQL, a także w jaki sposób korzystanie z ich zasobów może Ci ułatwić rozwiązywanie problemów, jakie napotkasz, pisząc oprogramowanie. Użyte w szkoleniu przykłady pochodzą z rzeczywistych projektów i przydadzą Ci się w pracy, na studiach, podczas tworzenia własnych projektów lub w dalszym rozwoju. Kurs opiera się na bazie Microsoftu, podobnie jak wiele gotowych, działających aplikacji i systemów w Polsce i na świecie.

UWAGA: szkolenie stanowi pierwszą część serii kursów z ćwiczeniami w SQL – od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W ramach kursu:

  • Opanujesz podstawy języka SQL
  • Zrozumiesz sposób przechowywania i przetwarzania danych
  • Opanujesz zasady pracy z bazami – pobieranie, filtrowanie, sortowanie danych itd.
  • Dowiesz się, jak radzić sobie z różnymi typami danych
  • Nauczysz się wyciągać z bazy te dane, których akurat potrzebujesz

Co więcej…

  • Wiedzę i umiejętności będziesz nabywać w sposób praktyczny, dzięki czemu szybko poczujesz się swobodnie w środowisku bazodanowym

W ramach kursu otrzymujesz zaprojektowaną bazę danych, na której będziemy pracować. Jeśli chcesz samodzielnie spróbować swoich sił, znajdziesz listę wszystkich ćwiczeń, które pojawiły się w kursie. Kolejnym dodatkiem jest ta sama lista ćwiczeń, ale z rozwiązaniami, dzięki czemu można porównać swoje rozwiązanie.

Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytań startuje z poziomu zero – innymi słowy, będzie właściwy dla osoby, która dopiero zamierza rozpocząć przygodę z programowaniem. Opanuj umiejętności prezentowane w tym szkoleniu, następnie sięgnij po kurs drugiego poziomu z tej samej serii, by się przygotować do podjęcia swojej pierwszej pracy w branży IT!

Język SQL

Planujesz rozpocząć naukę SQL? Ten kurs online będzie więc idealny! Po pierwsze dlatego, że jest to język mocno intuicyjny, a przez to prosty w użyciu. Trzyma się oczywiście przyjętych w informatyce standardów, przy tym jednak zapytania tworzy się w nim tak jak pytania w rozmowach między ludźmi. Gdy na przykład chcemy zwrócić się do SQL-owej bazy danych z zapytaniem: „pokaż mi imiona i nazwiska pracowników zatrudnionych w 2020 roku”, piszemy: „SELECT Imie, Nazwisko FROM Pracownicy WHERE YEAR(DataZatrudnienia) = 2020”. Proste? Proste! Dlatego też SQL świetnie się sprawdza jako język szkoleniowy. Pracując z nim, opanujesz podstawy technologii przy o wiele niższym progu wejścia niż dla innych języków programowania. A jeśli po kursie stwierdzisz, że dziękujesz, bo programowanie jednak nie jest dla Ciebie, znajomość SQL-a przyda Ci się na pewno w innej branży.

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytań

Info

Autor: Krystian Brożek
Data wydania: 2022-03-09
Kategoria: SQL
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytań – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.