Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań

Przybliżony czas czytania: 3 minut
()

Tytuł: Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań

Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytańOpis polecanego kursu wideo:

Kup teraz

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań

Obierz kurs na… SQL Server!

Technologia SQL Server jest jednym z najbardziej przemyślanych i najlepiej funkcjonujących systemów przechowywania danych i ich zoptymalizowanego przetwarzania. Dzięki niej można budować zaplecza nie tylko najbardziej złożonych serwisów internetowych, ale też potężnych systemów bankowych. Jej poszczególne komponenty pozwalają na wprowadzanie olbrzymich ilości danych, sensowne ich grupowanie w tabelach tworzących relacyjną bazę danych, wymuszanie ich integralności, ochronę i zadawanie złożonych zapytań, ułatwiających analizę i porównywanie zebranych informacji.

Jeśli chcesz się porządnie nauczyć obsługi tej technologii, a znasz już trochę język SQL i wiesz, jak działa back-end relacyjnych baz danych, sięgnij po Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań. Znajdziesz tu najróżniejsze zagadnienia dla profesjonalistów: od tworzenia konkretnych typów tabel i wyrafinowanego korzystania z języka zapytań po schematy konkretnych typów przedsiębiorstw i budowanie transakcji. W czasie kursu będziesz korzystać z oprogramowania SQL Server 2019 Express Edition oraz specjalnego wbudowanego narzędzia, jakim jest SQL Server Management Studio.

Zostań specjalistą w dziedzinie SQL Server i zacznij działać na naprawdę wysokim poziomie!

Czego się nauczysz podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Nauczysz się definiować złożone zapytania wyświetlające dane.
  • Opanujesz tworzenie zapytań dotyczących kopiowania fragmentów tabel.
  • Dowiesz się, jak budować zapytania modyfikujące tabele.
  • Nauczysz się budować perspektywy.
  • Poznasz zasady konstruowania zapytań tworzących funkcje lub procedury składowane.
  • Zobaczysz, jak się tworzy własne typy danych.
  • Poznasz sposoby budowania transakcji.
  • Zaczniesz wykorzystywać typ tabelaryczny w zapytaniach.

Podczas 24 lekcji składających się na ten kurs video, trwający w sumie 9 godzin, zdobędziesz umiejętności znacznie wykraczające poza standardowe sposoby działania programisty SQL Server. Przede wszystkim nauczysz się w pełni panować nad zawartością tabel, modyfikować je i zarządzać związkami pomiędzy nimi, a także bardzo precyzyjnie konstruować zapytania, co ułatwi Ci wyłuskiwanie i zestawianie dowolnych danych tak, jak akurat będzie potrzebne. A to nie wszystko: dostaniesz do ręki wiedzę pozwalającą wykorzystać zaawansowane procedury składowane i wyzwalane, jak również tworzyć różne przydatne funkcje.

Dwa pierwsze działy autor poświęca kwestiom zapytań SQL i zapytań proceduralnych, natomiast dwa kolejne schematom baz dostosowanych do różnych typów firm i budowaniu transakcji. W ostatniej części omawia kwestię stosowania złożonych typów (tabelarycznych, hierarchicznych i geometrycznych). Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań pokaże Ci, jak wykorzystać konkretne narzędzia SQL Server 2019 Express Edition i SQL Server Management Studio w pracy nad relacyjnymi bazami danych i nad ich dostosowywaniem do wymagań klienta.

SQL — jak dopasować te klocki

Z pewnością wiesz już, że sama technologia SQL nie załatwi za Ciebie żadnych problemów, a prawidłowe działanie systemu relacyjnych baz danych wymaga opracowania go i ustawienia pod konkretny typ działalności. Za każdym razem musisz tak zaprojektować logikę systemu, by odpowiadała na potrzeby sklepu, teatru, restauracji. Tabele muszą być właściwie skorelowane, a związki między nimi – jasne i logiczne. Wszystko musi bezkonfliktowo współdziałać, zapewniać integralność danych i pozwalać na łatwe przeszukiwanie bazy.

Właściwe skonfigurowanie całości nie jest proste, o czym dobrze wie autor szkolenia Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań. Właśnie dlatego bardzo duży nacisk kładzie na naukę samodzielnego budowania złożonych i logicznych schematów baz danych dla małych i średnich firm. Jeśli uważnie prześledzisz wszystkie lekcje, nauczysz się nie tylko budować różne schematy, ale i je modyfikować.

Witaj wśród mistrzów!

Zanim rozpoczniesz ten kurs, musisz mieć już pewne umiejętności w zakresie języka SQL oraz rozumieć, czym jest tzw. back-end. Za to kiedy ukończysz szkolenie, będziesz po tak dużej dawce kodowania SQL, że Twoje umiejętności osiągną poziom wysoce zaawansowany. Autor pomoże Ci przejść od zapytań średnio zaawansowanych do zapytań modyfikujących, które wymagają nieco więcej wiedzy w zakresie języka SQL. Pomoże Ci także rozwiązać konkretne problemy z logiką relacyjnych baz danych i używaniem najodpowiedniejszych narzędzi do ich tworzenia i obsługiwania.

Dzięki technologii SQL Server można zbudować cały kształt każdej firmy — od działalności jednoosobowej po najpotężniejsze korporacje – a także zapisać każdą, nawet najdrobniejszą dotyczącą jej informację. Można też ułatwić wewnętrzną działalność takiej firmy poprzez zaimplementowanie możliwości sprawnego wyszukiwania danych o zamówieniach, klientach lub pracownikach. Sięgnij po Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań, a zostaniesz mistrzem w wykorzystywaniu SQL Server dla dobra Twoich klientów. Jak myślisz, szybko to docenią?

Tylko dla wtajemniczonych

SQL Server można używać na tysiąc różnych sposobów i dostosowywać do potrzeb dowolnego pionu każdej firmy. W tym szkoleniu budowanie i modyfikowanie schematów baz danych jest przedstawiane na przykładach dostosowanych do specyfiki tak różnych przedsiębiorstw, jak teatr, sklep spożywczy, sklep z częściami samochodowymi, pracownia stron WWW, ośrodek kształcenia kierowców i sklep komputerowy… Solidne przećwiczenie wszystkich tych wariantów z pewnością przygotuje Cię do radzenia sobie ze wszelkimi wyzwaniami, jakie pojawią się na horyzoncie.

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań

Info

Autor: Bartosz Szmit
Data wydania: 2021-08-25
Kategoria: SQL
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Microsoft SQL Server. Kurs video. Tworzenie zaawansowanych zapytań – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

0/100

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.