Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Microsoft Azure. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

Przybliżony czas czytania: 2 minut
()

Tytuł: Microsoft Azure. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

Microsoft Azure. Kurs video. Zostań administratorem systemów ITOpis polecanego kursu wideo:

Kup teraz

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Microsoft Azure. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

Obierz kurs na… pracę w chmurze

Microsoft może nie jest ulubioną firmą programistów, jednak jej chmurze publicznej – Microsoft Azure – nie można odmówić praktyczności i przydatności. Udostępniona do użytku publicznego w 2010 roku chmura Microsoft Azure jest dziś powszechnie używana przez programistów, testerów, inżynierów DevOps i administratorów. Bo choć ma ograniczenia (na przykład wśród technologii, z jakich można korzystać przy budowie aplikacji dla platformy Windows Azure, są tylko te, które można uruchomić na platformie Windows), to jako bezpieczna i oferująca spore możliwości stała się jednym z najpopularniejszych tego typu rozwiązań na świecie.

Jeśli zatem rozważasz podjęcie pracy w IT albo jesteś początkującym programistą, przyszłym testerem, inżynierem DevOps lub administratorem i jeszcze nie poruszasz się swobodnie na platformie chmurowej Microsoft Azure, koniecznie uzupełnij wiedzę i umiejętności! Z naszym kursem zrobisz to szybko i bezproblemowo. Dowiesz się z niego między innymi, jak przygotować środowisko pracy, poznasz podstawowe usługi udostępniane przez Microsoft Azure i zobaczysz, jak można w łatwy sposób poruszać się w chmurze Azure i kreować w niej własne środowiska.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

Kurs pozwoli Ci:

  • Zacząć przygodę z Microsoft Azure.
  • Dowiedzieć się, jak nadawać uprawnienia użytkownikom i zarządzać dostępami.
  • Stworzyć własną sieć i podłączyć inne usługi.
  • Połączyć własną domenę WWW z chmurą Azure.
  • Uruchamiać maszyny wirtualne i zarządzać nimi.
  • Przekonać się, czym jest Kubernetes.
  • Budować własne obrazy Dockera.
  • Skonfigurować storage account.
  • Poznać rozwiązania bezserwerowe i metody uruchamiania w nich aplikacji.

Co więcej…

  • Ukończywszy kurs, będziesz w stanie konfigurować relacyjne i nierelacyjne bazy danych.

Microsoft Azure. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT zakończysz na poziomie podstawowym – zdobędziesz najważniejsze informacje o środowisku Microsoft Azure i budowaniu prostej infrastruktury w chmurze publicznej. Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie samodzielnie uruchamiać usługi w swoim środowisku i w łatwy sposób nimi zarządzać.

Kilka słów o Microsoft Azure

Flagowa platforma chmurowa Microsoftu została stworzona w modelu PaaS (platform as a service). Można w niej zarówno składować, jak i przetwarzać dane. Platformę tworzą trzy grupy technologii, wspólnie zapewniających specjalizowany zestaw możliwości dla programistów. Są to: Windows Azure, pozwalająca składować dane i uruchamiać aplikacje, SQL Azure, dzięki której uruchamia się relacyjną bazę danych, oraz Windows Azure Platform AppFabric, w ramach której dodatkowe funkcjonalności są dostępne w formie usług. Jeśli chodzi o technologie, z których można korzystać przy budowie aplikacji w chmurze Azure, to zestaw jest szeroki: od .NET, przez Javę, PHP, C i C++, aż po Pythona. Azure pozwala także na współpracę z Visual Studio i Eclipse. Ze strony Microsoftu można pobrać Windows Azure SDK dla takich platform jak .NET, Java, PHP i Ruby.

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Microsoft Azure. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

Info

Autor: Piotr Tenyszyn
Data wydania: 2021-06-30
Kategoria: Programowanie w chmurze
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Microsoft Azure. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

0/100