Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat – ebook

()

Tytuł ebooka: Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat

Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat – ebook

Kup teraz

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat ebooka, pt: Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat

Opis polecanego ebooka:

Łukasz Walewski w rozmowie z córką Marysią

– Marysiu, napiszemy razem książkę. Co ty na to? 
– Ekstra! – ucieszyła się dziewczynka. – A o czym? – Podniosła się na łokciach i patrzyła na tatę z zainteresowaniem. 
– O dobrym wychowaniu, właściwym zachowaniu, manierach i zasadach, a także o tym, skąd się wzięły. Bo popatrz: dlaczego niektóre nam pasują, a innych zupełnie nie mamy ochoty przestrzegać? I dlaczego ich mimo to przestrzegamy, wierząc, że jednak warto?

W waszym domu codziennie słychać „Proszę”, „Dziękuję” i „Przepraszam”? Znakomicie! Czasem to jednak nie wystarcza, a rodzice zapominają, że dzieci nie należy ciągle poprawiać, ale naprowadzać na właściwe rozwiązanie.

Łukasz Walewski, wieloletni dziennikarz, tata dwóch dziewczynek i znawca savoir-vivre’u, z pomocą swojej córeczki Marysi udowadnia, że zasad nie trzeba się bać, bo to one pomagają nam poznać i zrozumieć świat. Wspólnie szukają rozwiązań, które uczą szacunku do innych ludzi i ich granic. Mali dyplomaci to książka, która stanie się inspiracją do ważnych rozmów o inności, stereotypach, walce z hejtem, czy życiu w czasie pandemii. Dzięki niej dowiecie się także, że etykieta to nie tylko naklejka na słoiku dżemu, a szparagi kroi się widelcem. Będziecie mogli zaprojektować wspólnie zaproszenie na przyjęcie urodzinowe czy stworzyć listę obowiązków domowych dla rodziców i dzieci, co pozwoli wam lepiej zrozumieć siebie nawzajem i zbliżyć się do siebie.

To nie jest kolejny poradnik o dobrym wychowaniu! Ta książka pokazuje, że nakazy i zakazy nie są drogą do wychowania „małego dyplomaty”. Jest nią dialog.

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat ebooka, pt: Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat – ebook

Info na temat ebooka

Autor: Łukasz Walewski w rozmowie z córką Marysią
Tłumacz:
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Poradniki
Liczba stron: 224
Format: epub mobi
Wydawca: Wydawnictwo SQN
Cena detaliczna: 39.99 PLN – sprawdź, czy ebook jest w promocji

Rozdział do przeczytania

Kup teraz ebooka Mali dyplomaci, czyli jak zasady pomagają zrozumieć świat – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do Sklepu Ebookpoint.pl.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *