Podziel się:
()

Kiedy warto obliczyć BMI

Na pytanie, kiedy warto obliczyć BMI odpowiedź znajdziesz poniżej. Jeśli szukasz wiadomości o tym, czy wskaźnik BMI informuje o Twoich ewentualnych chorobach, to wiedz, iż nie. Wskaźnik nadmieniony, BMI informuje o tym, czy Twoja waga – w odniesieniu do Twojego wzrostu jest prawidłowa, czy posiadasz niedowagę, nadwagę, czy jesteś otyła(otyły).

Jeśli pragniesz wiedzieć, czy Twoja waga jest prawidłowa, a Ty, będąc Kobietą ewentualnie Mężczyzną pragniesz się dowiedzieć przy okazji, czy Twoje spożycie kalorii na dzień jest prawidłowe, skorzystaj z naszego kalkulatora i OBLICZ BMI KALKULATOR

Kalkulator powyższy bierze pod uwagę Twoją wagę, wzrost, wiek oraz płeć i wskazuje zapotrzebowanie na kalorie w odniesieniu do chęci uzyskania docelowej wagi.

Pamiętaj przy tym, iż jeśli pragniesz się dowiedzieć więcej na temat ewentualnych diet, czy przebadać się w kierunku chorób, to powinnaś (powinieneś) skonsultować się odpowiednio z dietetykiem ewentualnie lekarzem prowadzącym.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

admin
admin

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


BMI

Kliknij by obliczyć Cm/KG
Kliknij by obliczyć Cale/Funty
Mężczyzna
Kobieta
Uprzejmie informujemy, że powyższy kalkulator jest narzędziem o charakterze jedynie informacyjnym i jego wyniki w pierwszej kolejności powininny być skonsultowane z dietetykiem oraz lekarzem prowadzącym. Kalkulator nie propaguje niezdrowego odżywiania się. Wyniki bazują na maksymalnej utracie wagi rzędu 2 funty na tydzień jako rekomendowanych wartościach. Zawsze zapoznaj się dokładnie z medycznymi wytycznymi przed zastosowaniem programu dietetycznego.

Najlepiej oceniane

Wizyty

Wizyty online – 36:
Goście – 28
Boty – 8
Największa ilość wizyt w dniu – 2020-04-01:
Wszystkie wizyty – 36:
Wszystkich Gości – 28
Wszystkich botów – 8