Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Excel 2019 VBA. Kurs video. Opanuj zdarzenia oraz formularze i przećwicz je na 50 praktycznych przykładach

Excel 2019 VBA. Kurs video. Opanuj zdarzenia oraz formularze i przećwicz je na 50 praktycznych przykładachOpis polecanego kursu wideo:

()

Tytuł: Excel 2019 VBA. Kurs video. Opanuj zdarzenia oraz formularze i przećwicz je na 50 praktycznych przykładach

Obierz kurs na… jeszcze więcej automatyzacji z VBA!

Jeżeli pracujemy przy komputerze, szybko zauważamy, że wiele wykonywanych przez nas czynności jest powtarzalnych. Pewne sekwencje zadań realizujemy raz po raz, codziennie, wiele się nad nimi nie zastanawiając – działamy niemal automatycznie. Właśnie słowo „automatycznie” stanowi częstą inspirację dla producentów oprogramowania. Mając na celu ułatwienie nam życia i przyspieszenie naszej pracy, tworzą oni między innymi takie języki programowania jak Visual Basic for Applications, w skrócie: VBA. Jest on zaimplementowany w wielu aplikacjach pakietu Microsoft Office, ale także na przykład w programie AutoCAD.

Jeśli potrafisz posługiwać się podstawowymi funkcjami VBA (może znasz je dzięki naszemu bestsellerowemu szkoleniu Excel 2019 VBA. Kurs video. Opanuj podstawy i przećwicz je na 50 praktycznych przykładach, zdajesz sobie na pewno sprawę z tego, jak szerokie zastosowanie ma ten język programowania. Celem tego szkolenia jest nauczenie Cię stosowania bardziej zaawansowanych elementów VBA, które pomogą Ci nie tylko zautomatyzować pracę, ale również stworzyć graficzne interfejsy użytkownika, na których wybierzesz ustawienia, by następnie na ich podstawie sterować kodem. Dowiesz się także, w jaki sposób możesz sobie ułatwić analizowanie kodu i wykrywanie miejsc, które są zagrożone wystąpieniem błędu.

UWAGA! Zadania dołączone do kursu video pomogą Ci w przećwiczeniu omawianych umiejętności.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W ramach kursu:

  • Dowiesz się, czym są i do czego służą tablice
  • Nauczysz się debugować i obsługiwać wykryte błędy
  • Będziesz pracować ze zdarzeniami na poziomie skoroszytu i na poziomie arkusza
  • Poznasz bliżej formularze i różne rodzaje obiektów

Co więcej…

  • W trakcie szkolenia zbudujesz graficzny interfejs użytkownika, będziesz nim manipulować i wywoływać formularze zarówno z poziomu kodu VBA, jak i z poziomu przycisku
  • Na dołączonych do kursu praktycznych zadaniach przećwiczysz omawiane umiejętności

Excel 2019 VBA. Kurs video. Opanuj zdarzenia oraz formularze i przećwicz je na 50 praktycznych przykładach kończy się na poziomie zaawansowanym. Przeznaczony jest dla osób, które wcześniej miały kontakt z VBA i potrafią wykonywać z jego użyciem proste obliczenia, a teraz chciałyby zacząć pełniej korzystać z możliwości, jakie oferuje Visual Basic for Applications.

Pełnia możliwości VBA

Jeśli musielibyśmy określić jednym słowem, do czego służy język VBA, najprostszą odpowiedzią byłaby właśnie… automatyzacja. Do tego VBA został stworzony – do upraszczania zadań i operacji, a także do automatyzowania pewnych czynności. Przede wszystkim język ten pozwala tworzyć makra, czyli złożone funkcje, dzięki którym kilka operacji wykonuje się jednocześnie, za pomocą jednego kliknięcia. To poziom podstawowy VBA. Dalej: można w nim tworzyć własne polecenia, niedostępne dla zwykłego użytkownika programów pakietu Office. Szukanie danych, tworzenie formuł do obliczeń, budowanie i prezentowanie skomplikowanych wykresów i tabel, tworzenie skomplikowanych raportów – do tego wszystkiego przydaje się umiejętność operowania w języku Visual Basic for Applications na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Na który wejdziesz z nami, w towarzystwie tego kursu.

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Excel 2019 VBA. Kurs video. Opanuj zdarzenia oraz formularze i przećwicz je na 50 praktycznych przykładach

Info

Autor: Daniel Brzózka
Data wydania: 2022-06-06
Kategoria: Excel
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Excel 2019 VBA. Kurs video. Opanuj zdarzenia oraz formularze i przećwicz je na 50 praktycznych przykładach – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.