Emil, czyli kiedy szczęśliwe są psy, szczęśliwy jest cały świat – ebook

Podziel się:
Kliknij, aby ocenić wpis
[W sumie: 0 Średnio: 0]

Ebook pt. Emil, czyli kiedy szczęśliwe są psy, szczęśliwy jest cały świat, którego autorem jest Jędrzej Fijałkowski, jest aktualnie do nabycia za pośrednictwem naszej strony.

Dane o ebooku

autor: Jędrzej Fijałkowski
wydawca: Zysk i S-ka Wydawnictwo
data wydania: 2013-05-24
isbn: 9788375063110
ean: 9788375063110
format:
oprawa:
liczba stron: 226
waga: 0.00 kg

Przykładowy rozdział ebooka

Ocena czytelników


Ocena czytelników:

Spis treści

Spis treści Emil, czyli kiedy szczęśliwe są psy, szczęśliwy jest cały świat – ebook:

Opis ebooka pt: Emil, czyli kiedy szczęśliwe są psy, szczęśliwy jest cały świat:

Emil, czyli kiedy szczęśliwe są psy, szczęśliwy jest cały świat to ciepła i sympatyczna opowieść o dogu, który nagle pojawił się w życiu człowieka, stając się tego życia niezbędnym elementem. Opowieść o wzajemnym poznawaniu, rozmowach (tak, tak, ten pies rozmawia), o ludzkich i psich obyczajach, słabościach jednych i drugich, o tworzącym się związku psa z człowiekiem, który nigdy nie będąc przesadnym miłośnikiem zwierząt, nagle został postawiony wobec faktu, że ktoś na czterech łapach koniecznie chce zostać jego przyjacielem, nie odstępuje go na krok i wymaga wzajemności. Opowieść o próbach porozumienia dwóch odrębnych światów, które tak naprawdę wcale nie są odrębne.

Czy warto adoptować psa? Każdy właściciel takiej biedy opowie o niezmierzonej miłości, którą obdarzy Cię ona w zamian za kąt, miskę i ciepłe uczucia, które mu dałeś. Ale co, kiedy obiecany dog, który ma strzec twego domu samym swym majestatycznym wyglądem, okazuje się smutnym zwierzakiem ze śladami pogryzień na grzbiecie, z ogonem ciągnącym się jak zdeptany tren? Od takiego trzęsienia ziemi zaczyna się ta powieść i trzyma w napięciu do ostatniego zdania. Bo jej bohater, dog Emil, to zwierzak nieprzeciętny, który sprawi, że jego właściciel powie w końcu: dzień bez Emila – dniem straconym.

Dorota Jastrzębowska, redaktor naczelna miesięcznika „Mój Pies”

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *