Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie

Podziel się:
Kliknij, aby ocenić wpis
[W sumie: 0 Średnio: 0]

Książka pt. Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie, której autorem jest Brad Pilon, jest aktualnie do nabycia za pośrednictwem naszej strony.

Dane o książce

autor: Brad Pilon
wydawca: Septem
data wydania: 2014-06-13
isbn: 978-83-246-8729-9
ean: 9788324687299
format: 140×208
oprawa:
liczba stron: 176
waga: 0.00 kg

Spis treści

Spis treści Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie – ebook:

Przykładowy rozdział

Ocena czytelników

Opis książki pt: Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie:

Szczupła, zdrowa i bez diety

Wszystkie diety odchudzające działają — każda (odpowiednio restrykcyjnie stosowana) prowadzi do oczekiwanego efektu. Chudniemy, zbliżamy się do wymarzonej wagi, sylwetki, oczekiwanego wyglądu. Kilka tygodni, miesięcy, rok. I co dalej? Problem w tym, że większość diet odchudzających polega na wykluczaniu. Eliminujemy z diety tłuszcze, węglowodany, białka, kalorie. To działa do momentu, w którym powracamy do starych nawyków żywieniowych. W końcu ile czasu można być na diecie, prawda?

A jeśli bym Ci powiedział, że skuteczne odchudzanie wcale nie musi oznaczać tego rodzaju restrykcyjnych diet? A jeśli bym Ci powiedział, że można jeść i żyć w sposób, który będzie miał niezwykle dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy i który nie będzie wymagał od Ciebie długiego ograniczania się, stosowania wymyślnych schematów żywieniowych i suplementów diety ani planowania posiłków? Ta książka jest o… głodzeniu się. O poście. O jego zbawiennym wpływie na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Stanowi wynik wieloletniej fascynacji autora sportem i dietami. Podsumowuje aktualną wiedzę medyczną na temat postu, zawiera także doświadczenia oraz obserwacje autora w tej materii. Przeczytaj i zastanów się, co jest lepsze — bycie ciągle na diecie czy normalne jedzenie z uzdrawiającym postem od czasu do czasu?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *