Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejście do dolnej stopki strony
:

Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym

Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowymOpis polecanego kursu wideo:

()

Tytuł: Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym

Obierz kurs na… funkcjonalny angielski!

Nie ma sensu bez końca powtarzać, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języka angielskiego. Braki w tej dziedzinie szczególnie mocno odczuwają osoby zatrudnione w międzynarodowych korporacjach, w których kontakty z obcokrajowcami są na porządku dziennym. Jeśli i Ty czujesz, że warto podszkolić swój angielski, żeby swobodnie i bez wysiłku prowadzić konwersacje, czytać dokumentację czy przygotowywać prezentacje, ten kurs doskonale odpowie na Twoje potrzeby.

Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym pozwoli Ci przenieść Twoją komunikację na zupełnie nowy poziom! Nauczysz się precyzyjnie wyrażać swoje zdanie, lekko i dowcipnie rozmawiać ze współpracownikami, bez kompleksów toczyć dyskusje o zaawansowanych projektach, a nawet używać wyjątków! Szkolenie w sposób humorystyczny i nieszablonowy wprowadzi Cię w świat biznesowego angielskiego, a Ty nawet nie dostrzeżesz, jak szybko chłoniesz wiedzę. Sprawdź, ucz się i zacznij czerpać garściami z nowych umiejętności!

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Nauczysz się skutecznie, profesjonalnie i precyzyjnie komunikować w pracy.
  • Poznasz zastosowanie zaawansowanych form gramatycznych.
  • Zaznajomisz się z wyjątkami.
  • Przyswoisz słownictwo ze świata biznesu i z „korporacyjnego życia” ? od B1 do C1.
  • Zdobędziesz wiedzę metajęzykową i udoskonalisz wymowę.
  • Sprawdzisz, jak przygotować się na targi branżowe.
  • Zobaczysz, jak sporządzać dokumentację techniczną.

Podczas 24 lekcji składających się na szkolenie Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym opanujesz naprawdę przydatne w korporacji angielskie słownictwo. Lekcje zawierają gramatyczne lifehacki i podstawy wymowy, a także wiele różnorodnych przykładów z życia wziętych. Zarówno gramatyka, jak i słownictwo oscylują wokół tematów merytorycznych. Obejmują kwestie związane z imprezami branżowymi, analizą SWOT, budowaniem ofert, tworzeniem koncepcji itp. 
Autor przystępnie, dowcipnie i w gawędziarskim tonie pokazuje tu najróżniejsze kłopoty wynikające ze zbyt małej precyzji wypowiedzi lub z niezrozumienia komunikatu rozmówcy. Podpowiada, na czym polega specyfika języka używanego w korporacjach, jak stosować tryby warunkowe, pytania nie wprost i spójniki. Omawia czasy gramatyczne, które sprawiają problemy Polakom, i podstawowe zagadnienia związane ze składnią i z emfazą, zwraca uwagę na interpunkcję w dokumentach i przypomina o phrasal verbs. Wisienką na torcie są kolokwializmy, które potrafią czasem skutecznie rozluźnić napiętą atmosferę.

Korpobełkot to nie wszystko 

Pamiętaj, że korpobełkot, z upodobaniem stosowany przez różne korpoludki, rzadko ma coś wspólnego z prawdziwym angielskim, a stosowanie zapożyczeń zastawia na nas mnóstwo pułapek, które autor szkolenia chętnie Ci pokaże. Angielski w korporacjach to nie tylko „pushowanie deadline’u” czy „challengowanie targetów”! Często prawdziwym wyzwaniem w pracy jest porozumienie się z ludźmi nieznającymi języka polskiego i dogranie z nimi wszelkich szczegółów projektu czy konferencji. 

Kurs video Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym zakończysz na poziomie B2 z elementami C1. Jeśli solidnie przećwiczysz wszystkie zagadnienia, gruntownie utrwalisz różne tematy potrzebne do komunikacji na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku zawodowym. Pomoże Ci to nie tylko w obecnym miejscu pracy, lecz także wtedy, gdy będziesz chciał je zmienić albo poszerzyć swoją działalność o współpracę z firmami anglojęzycznymi.

Small talk i big jump

Swobodne porozumiewanie się z partnerami zapewnia wiele korzyści, czasem niewspółmiernie dużych do nakładu pracy. Każdy chętnie współpracuje z osobą, z którą łatwo się porozumieć. Ten, kto łapie w lot, o co chodzi szefowi, ma większe szanse na awans, jest doceniany i nagradzany. Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym daje Ci do ręki wszelkie narzędzia do poprawy Twojej komunikacji w wielu obszarach. Dzięki temu kursowi możesz podwyższyć kwalifikacje zawodowe, uporządkować wiedzę na temat kłopotliwych zagadnień i nauczyć się tworzyć dokumenty w języku angielskim. Możesz też podjąć świadome kroki co do rozwoju osobistego i rozwoju firmy. Lepsza kontrola nad small talkiem naprawdę przełoży się na Twój sukces!

Tylko dla wtajemniczonych

Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym to szkolenie przygotowane specjalnie na potrzeby pracownika korporacji. Zawiera zagadnienia branżowe, wyjaśnia różne zawiłości merytoryczne, uzupełnia wiedzę nie tylko tę ściśle językową. Dzięki niemu Twoja znajomość języka znacznie się poprawi, a rozmowy prowadzone w ramach obowiązków służbowych przestaną śnić Ci się po nocach w charakterze koszmarów. Różnorodne przykłady z życia, obficie przytaczane przez autora, pozwalają między innymi zanalizować rodzaje nieporozumień i uniknąć wielu gaf w konwersacji w języku obcym. Szczególnie cenne jest tu zwrócenie uwagi na proces tworzenia oraz analizy dokumentacji technicznej.

Poznaj naszego eksperta

Rafał Tondera — tłumacz języków angielskiego i niemieckiego, konferansjer, autor szkoleń i tekstów, lektor studyjny i nauczyciel, brand manager i okazjonalny przedstawiciel handlowy; zajmuje się też sprawami PR-u, marketingu i komunikacji wewnętrznej ogólnopolskiej organizacji charytatywnej, organizowaniem wydarzeń i projektowaniem stoisk na targach branżowych; z wykształcenia językoznawca po lingwistyce stosowanej na UW; dziennikarz radiowy, redaktor Obserwatorium Językowego UW, wykładał również na uniwersytecie biznesowym w Tajpej, na wydziałach anglistyki i slawistyki. Udziela się na forach z ogłoszeniami o pracę, doradza młodym kandydatom i od lat aktywnie działa na rzecz tego, by każde ogłoszenie zawierało godziwe widełki wynagrodzenia.
Jest także miłośnikiem Azji i języków azjatyckich, dobrego jedzenia, gotowania i internetu. Uwielbia zwiedzać bez mapy i skręcać w coraz to ciekawsze uliczki ? zaprowadziło go to przez przypadek na kurs epigrafiki Majów oraz esperanto. Nie żałuje.

„Angielski używany w korporacjach nie należy do najbardziej skomplikowanych odmian tego języka, ale warto wiedzieć, jakie pułapki mogą na nas czyhać!
Wybij się z tłumu i doszlifuj te zagadnienia z angielskiego, które naprawdę przydadzą Ci się w pracy w korporacji!”
Rafał Tondera

Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat kursu video, pt: Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym

Info

Autor: Rafał Tondera
Data wydania: 2020-09-15
Kategoria: Angielski
Cena detaliczna: sprawdź cenę oraz czy kurs jest w promocji

Kup teraz Kurs Wideo Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Jak bardzo użyteczny jest ten post?

Kliknij na 5 gwiazdek aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Licznik oceny:

Brak ocen! Bądź pierwszy i oceń!

Jako, że ten post był dla Ciebie użyteczny!

Dołącz do nas w Social Media!

Przykro nam, że ten post nie był dla Ciebie użyteczny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić, aby ten post był bardziej użyteczny?

Zostaw komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.